Energy Industry: Difference between revisions

no edit summary
No edit summary
No edit summary
 
Line 242: Line 242:
!M/M
!M/M
!Y/Y
!Y/Y
|-
|2024-11-01
|69.95
| -2.83
| -9.96
|3.05
| -2.68
| -7.99
|
|
|
|-
|-
|2024-10-01
|2024-10-01